Wymiary:
11/13 mm, 70 mm, 490 mm

Parkiet dwuwarstwowy - dzięki swoim unikatowym właściwościom to produkt cieszący się ogromną popularnością na rynku, składa się z dwóch warstw wyselekcjonowanego litego drewna połączonego ze sobą specjalnym, mocnym klejem. O wyjątkowości decyduję nie tylko szlachetny surowiec jakim jest drewno, ale także technologia. Parkiet dwuwarstwowy to produkt gotowy polakierowany lub olejowany przeznaczony do szybkiego montażu, nie wymagający dodatkowego cyklinowania.

Jest to produkt uniwersalny który znajduję zastosowanie na posadzkę również z ogrzewaniem podłogowym.

Wenge - Millettia Laurentii. Występuje naturalnie w Republice Konga, Kamerunie i Gwinei Równikowej. Ciemno brązowa barwa czyni z niego oryginalny materiał na podłogę. Jest to idealne drewno do wyrobu silnie eksploatowanych nawierzchni, a to za sprawą jego wysokiej gęstości, która sprawia, że Wenge jest niezwykle trwałe i odporne na ścieranie, a ponadto na ciemnej powierzchni nie widać śladów ewentualnych zabrudzeń.

Natur – Dopuszczalne nieznaczne różnice w kolorystyce drewna, sporadycznie występujące sęki zdrowe o średnicy do 4 mm, czarne o średnicy do 2 mm, dowolny układ słojów bez ostrych różnic między elementami.