O firmie

Firma P.H Borek powstała w 1993 roku. Od początku istnienia postawiliśmy na jakość, dla tego też oferujemy tylko sprawdzone, najwyższej jakości produkty.

Współpracujmy z najlepszymi producentami parkietów,
takimi jak: Dąbex, Finish Parkiet. W ofercie posiadamy kleje, lakiery firm Uzin, Bona, Deva oraz inne niezbędne materiały do układania podłogi.

Nasza oferta cenowa dostępna jest dla każdego klienta. Na miejscu służymy państwu fachową pomocą przy wyborze odpowiedniego parkietu.

Niskie ceny – wysoka jakość to sztuka jakiej udało nam się dokonać.

 

 

Naszymi najlepszymi referencjami są zadowoleni klienci dokonujący zakupów w Naszych sklepach.

Sklepy firmy P.H. Borek są jednymi z najczęściej odwiedzanych sklepów parkieciarskich w Warszawie. Codziennie gościmy kilkudziesięciu klientów poszukujących dobrych produktów.

Firmy które dostarczają nam swoje wyroby to liderzy w produkcji parkieru w Polsce. Ich produkty cechuje wysoka jakość, przystępna cena oraz olbrzymi wybór gatunków, kolorów i rozmiarów. W dziale Nasi Partnerzy znajdziecie Państwo pełniejsze informacje na ich temat.

W naszych sklepach możecie Państwo liczyć na fachową i miłą obsługę, która chętnie odpowie Państwu na każde pytanie związane z naszą ofertą. Nasi pracownicy doradzą Państwu w wyborze podłogi, zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania, a także polecą najlepszych specjalistów kładzenia podłóg.

Warto skorzystać z naszych usług – daje to pewność, że dokonacie Państwo dobego wyboru a podłoga, którą zakupicie będzie ozdobą Waszego mieszkania przez długie lata.